Agjerim

Agjerim смотреть последние обновления за сегодня на .

Agjërimi! Çfarë e prish dhe çfarë nuk e prish?

254311
4448
155
00:03:39
30.03.2021

#Teologe #MerjemLumi #Ligjerata Ky eshte kanali zyrtar i Merjem Lumi. Per tu abonuar klikoni ketu: 🤍 Gjithashtu mund te me ndiqni ne: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 TikTok: 🤍

Kujdes! Keto jane veprat qe e prishin agjerimin!

174239
4791
123
00:03:11
26.04.2020

Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

24. Agjërimi i ditëve të bardha të çdo muaji - Dr. Shefqet Krasniqi

7151
00:22:20
09.05.2021

Abonohu në kanalin zyrtar këtu ➥ 🤍 © Dr. Shefqet Krasniqi - Te gjitha te drejtat e Rezervuara // All Rights Reserved! Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të stafit përgjegjës. 🤍shefqetkrasniqi.com 🤍

10. Nijeti për agjërim - Dr. Shefqet Krasniqi

4870
00:15:16
28.04.2021

Abonohu në kanalin zyrtar këtu ➥ 🤍 © Dr. Shefqet Krasniqi - Te gjitha te drejtat e Rezervuara // All Rights Reserved! Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të stafit përgjegjës. 🤍shefqetkrasniqi.com 🤍

Wake Up/ Mban agjerim por ngjit malet dhe vrapon. Alpinistja Arineta Mula tregon si ndjehet

740
4
0
00:20:36
04.05.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Agjerim te mbare🤍

115578
2824
60
00:00:10
03.04.2022

"Ihsani në Agjerim". Hoxhë: Gilman Kazazi

86
8
0
00:26:49
29.03.2022

#Agjerimi #Ihsani #Agjerim #HoxhëGilmanKazazi #GilmanKazazi #XhamiaEbuBeker #XhamiaemadheShkoder #Islam #Muslim #Ramazan #Ramadan

07. "Nijeti për agjërim" - Dr. Shefqet Krasniqi

68742
00:12:38
08.04.2019

Abonohu në kanalin zyrtar këtu ➥ 🤍 © Dr. Shefqet Krasniqi - Te gjitha te drejtat e Rezervuara // All Rights Reserved! Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të stafit përgjegjës. 🤍shefqetkrasniqi.com 🤍

Rudina - “Agjerimi me nderpreje”/ Dieta me e famshme e momentit - 23 Mars 2022

17272
120
8
00:12:19
23.03.2022

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Agjëro Ditë e Bardha - Hoxhë Bekir Halimi

3411
96
1
00:04:33
01.06.2020

🤍 Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë . Shpërndajeni …

Shoqeria ne fokus Agjerim dhe shendeti - Dr. Estela Elezi

230
2
0
00:22:33
29.09.2018

Donacion: 🤍 Të nderuar dashamirës të Radio1. Për të rritur cilësinë dhe sasinë e materialeve na nevojitet kontributi Juaj. Ju lutemi Kontriboni me vetëm 10 euro dhe shpërndajeni linkun tek miqtë e juaj. Zoti ju shpërbleftë. Nëse ju humbisni një programacion të Radio 1, tashmë mund t’i gjeni në faqen e radios sonë 🤍 si edhe në Youtube në Radio 1 Albania, ku mund të gjeni emisionet tona por jo vetëm, materiale interesante, audio të përzgjedhura nga arkiva jonë. Mos harroni të na bëni subscribe Radio 1 Albania, sepse Radio 1 është gjithmonë pranë jush! Follow Radio 1 Albania: YouTube: 🤍 Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Web: 🤍 Shkarkoni aplikacionin: 📱IOS: 🤍 📱Android: 🤍 #Radio1 #RTV1Albania

Nje ide per Meny te Iftarit ju deshiroj Agjerim te Lehte e te Pranuar

358
13
2
00:13:19
04.04.2022

Per me shume receta abonohu ne kanalin tone duke bere SUBSCRIBE Nese ju pelqen receta ju lutem beni like dhe share ju faleminderit shume #meny#ideperiftar#iftar#menyiftari#

Çfarë shpërblimi ka agjëruesi i ditës së Hënë dhe të Enjte? - 92.9

4290
68
2
00:02:55
06.08.2011

Çfarë shpërblimi ka agjëruesi i ditës së Hënë dhe të Enjte?

Nje ide e shijshme per Syfyr - Agjerim te Leht !!

7932
93
1
00:07:56
01.05.2020

#meny #syfyr #ramazan

Orari për besimtaret muslimane, xhesti i rralle i Bashës, pret fjallimit: Agjerim te lehte vellezer

1721
6
5
00:20:10
11.05.2019

ryedemokrati Lulzim Basha iu ka uruar një agjërim të lehtë të gjithë besimtarëve myslimanë. Në kohën që Basha ishte duke folur, drejt godinës së kryeministrisë dhe policëve hidheshin bomba molotov, shashka dhe kapsolla. “Agjërim të lehtë të dashur vëllezër myslimanë”-tha Basha.

Agjerim sa me te leht

17
1
0
00:06:59
14.10.2019

BUY T-ISHER TEAM: 🤍 follow ne twitch: 🤍

Cila eshte koha me e mire per te agjeruar?

41147
1200
84
00:04:10
28.10.2020

#Teologe #MerjemLumi #Ligjerata Ky eshte kanali zyrtar i Merjem Lumi. Per tu abonuar klikoni ketu: 🤍 Gjithashtu mund te me ndiqni ne: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 TikTok: 🤍

Jakup Asipi - Njeti per agjërim në syfyr. [Allahu e Mëshirofte]

18242
159
2
00:03:36
01.07.2014

🤍facebook.com/HoxheJakupAsipi Abonohuni ne kanalin dhe faqen ton qe menagjohet nga Tirmidhiu.

Shiko në sa ora është SYFYRI dhe IFTARI në vendin tënd

32665
270
20
00:02:02
25.02.2021

Një metodë e thjeshtë si ta gjejmë se në sa ora e kemi SYFYRIN dhe IFTARIN. #syfyri #agjerimi #ramazani by: 🤍Lexo Buzeqesh

Une jam me agjerim

56
1
0
00:02:45
12.05.2016

🤍mexhlisi-asr.com

Sadullah Bajrami-- Pa Namaz ska AGJERIM..

4370
55
1
00:09:19
23.05.2016

(SUBSCRIBE Allahu ju ruajt) الله - 🤍 🤍 🤍

Çfarë përjeton trupi gjatë 30 ditëve të agjërimit të Ramazanit

42869
576
13
00:05:28
17.04.2021

Çdo vit për Ramazan, miliona myslimanë në të gjithë botën agjërojnë për 30 ditë nga mëngjesi në mbrëmje. Por ky muaj është shumë më tepër se thjesht agjërim. Ramazani është muaji i zgjedhur dhe i bekuar. Ky është muaji i agjërimit, adhurimit, amnistisë dhe faljes. Në këtë muaj, Allahu xh.sh. njerëzve u ka dhuruar begatinë dhe mëshirën më të madhe. Pos shumë dobive që sjell agjërimi, ka edhe dobi shëndetësore ku trupi ynë përjeton disa ndryshime gjatë 30 ditëve të agjërimit. Në këtë video të shikoni disa informacione interesante në lidhje me atë që ndodh në trupin tuaj gjatë këtyre 30 ditëve të Ramazanit. Lexo: 🤍

Agjërimi pas ramazanit një ditë po një ditë jo, si bëhet nijeti? - Dr. Imam Ahmed Kalaja

10459
193
00:06:48
26.05.2021

Faqja zyrtare e Imamit Ahmed Kalaja. facebook: 🤍 instagram: 🤍 website: 🤍

Ditet e bardha per Agjerim

211
4
0
00:00:11
26.02.2021

#AZScreenRecorder This is my video recorded with AZ Screen Recorder. It's easy to record your screen and livestream. Download link: 🤍

Agjërimi i Ditëve të Bardha (pyetje) - Hoxhë Zejd Haziri

1123
31
3
00:02:40
22.07.2021

🤍 Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë . Shpërndajeni …

çështja e nijetit në agjerim

3
1
0
00:19:10
07.03.2021

HOXHË SADULLAH BAJRAMI

Adnan Duka - Agjerim te leht

30759
274
9
00:03:04
03.04.2022

Tekst: Adnan Duka Vokale & Melodipërshtati: Adnan Duka Mastering: AD-RECORDS Videoediting: SARF PRODUCTION

27. Agjërimi i ditës së xhuma - Dr. Shefqet Krasniqi

8762
00:23:13
11.05.2021

Abonohu në kanalin zyrtar këtu ➥ 🤍 © Dr. Shefqet Krasniqi - Te gjitha te drejtat e Rezervuara // All Rights Reserved! Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të stafit përgjegjës. 🤍shefqetkrasniqi.com 🤍

Shije Shtëpie - Gjatë agjërimit qelizat “hanë” njëra-tjetrën, ja përfitime e mbajtjes së tij

73213
771
48
00:13:35
07.04.2022

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt të të përditshmes. Argëtim, me muzikë dhe quiz, lojëra gjithëpërfshirëse që të japin atë dëshirën për të luajtur dhe për të komunikuar live me Katerinën dhe të ftuarit e saj. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 #Receta#ZonjaVjollca#KaterinaTrungu

Momenti kur thirren emrat e Agjeruesëve në Ditën e madhe të Gjykimit. Elvis Naçi

14409
622
6
00:04:44
20.04.2021

Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Agjerim te lehte te gjithe

17
4
0
00:00:24
09.04.2022

Agjerim te lehte

2183
95
1
00:00:16
07.04.2022

Dallo diten me agjerim nga ditet tjera

71
2
0
00:04:15
12.05.2016

🤍mexhlisi-asr.com

Назад
Что ищут прямо сейчас на
agjerim adobe media encoder mac download roshel rogers dance cover бмв e34 v25 pro vivo review DJ Mix gucci gang remix imei repair huawei ale l21 sigmakey падают стрелки rdr2 jenny kirk grave android hacking ali imran suresi oku iam Miyuri cobrik пазл qbrix Тойота Калдина wow shadowlands быстро одеться kodiaq cappuccino Gending Jawa 親生女兒